Navržení klimatizace zdarma

07.03.2015 00:00

 

 V případě zájmu Vám rádi zpracujeme nezávaznou nabídku, která bude obsahovat optimální technické řešení a samozřejmě cenový rozpočet.

1. Poradenství a zaměření klimatizace ve vašich prostorách

Společně projednáme vaše očekávání (k čemu jsou prostory využívány, jak často bude klimatizace v provozu, požadavky na design, atd.), doporučíme vám optimální umístění vnitřní a venkovní jednotky a předběžně navrhneme nejvhodnější klimatizační jednotku včetně předpokládané ceny. Návštěva je zdarma a k ničemu vás nezavazuje.

2. Zpracování technické a cenové nabídky

Na základě vašich požadavků a zaměření vám připravíme podrobnou nabídku na montáž klimatizace. Součástí nabídky je technická specifikace nabízené klimatizace včetně fotografií a cenového rozpočtu. Je-li to možné připravujeme pro zákazníka minimálně dvě varianty nabídky. Zpracování nabídky je zdarma a nabídka je pro vás nezávazná.

3.Objednání a dohodnutí termínu montáže

Budete-li s naší nabídkou spokojeni dohodneme s vámi datum montáže. Při montáži jsme připraveni vyjít vám maximálně vstříc. Dle požadavků zákazníka lze instalovat klimatizaci o víkendech.


V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat nebo volejte na mobil. +420777307429, +420604180270

 

 

 

 

 

Zpět

Kontakt

Jiří KOZEL
J. V. Sládka 94
Rokytnice v Orlic. Horách
517 61

777307429

KLIMATIZACE - KOZEL

     Vítáme Vás na naších webových stránkách. Nabízíme Vám kompletní služby v oboru klimatizační techniky. Montáží klimatizačního zařízení se zabýváme  od roku 2001. Nabízíme  kvalitní služby za velmi rozumné ceny.  Používáme vždy jen kvalitní materiály a zákazníkům nabízíme  prověřené značky.

      Správná a kvalitní montáž zajistí dlouhou životnost vaši klimatizace nebo tepelného čerpadla. Po montáži je stejně důležitý servis zařízení.

     Prioritou je spokojený zákazník a proto dbáme na vysokou profesionalitu. Adresa: J. V. Sládka 94, Rokytnice v Orlických Horách. viz kontakt.
 

 

© 2012 Všechna práva vyhrazena.

Vytvořte si webové stránky zdarma!Webnode